esam tuvāk

Par mums

EDAN ir tirdzniecības marka komunikāciju pakalpojumu nodrošināšanas kompānija SIA “EDAN” ir dibināta 2005.gadā. Tās dibināšanas mērķis ir nodrošināt Latvijas Republikas fiziskās un juridiskās personas ar kvalitatīviem IT pakalpojumiem, kuri pārsvarā saistīti ar komunikāciju tehnoloģijām. Prioritārais virziens ir vērsts uz pakalpojumiem, kuri nodrošina darbu ar vispasaules tīmekli “Internet”.


EDAN, pamat nozare ir telekomunikāciju tīklu izveide un telekomunikācijas pakalpojumu (interneta, telefona, televīzijas) sniegšana privāt personām un juridiskām personām Rīgā un Rīgas rajonā. Uz doto brīdi mūsu firma jau apkalpo visus Rīgas mikrorajonus un vairārkus Rīgas rajonus. EDAN aktīvi darbojas jaunu objektu (daudzstāvu māju, privātmāju ciematu, biznesa kompleksu un ofisu ēku) pieslēgšanā. EDAN sadarbojas ar vairākiem māju apsaimniekotājiem, sadarbojas ar vairākām nekustamo īpašumu aģentūrām, gan arī ar celtniecības kompānijām kā arī meklē jaunus partnerus.


Mēs piedāvājam Jums savus pakalpojumus. Piedāvājam Jums kvalitatīvāko un ātrāko interneta pieslēgumu Jūsu mājas iedzīvotājiem. Piedāvājam jaunceltņu celtnicības, apsaimniekotāju firmām savus pakalpojumus – ātrgaitas interneta pieslēgšanu, telekomunikāciju tīklu izveidi. Interneta padošana tiek veikta izmantojot optiskos kanālus veidojot komunikāciju trubu zem zemes vai arī, ja tādas iespējas nav, tad ātrgaitas radio pieslēgumu izmantojot SAF tehnoloģiju. Internet (telekomunikāciju) tīkla izveidi pa visiem ēkas dzīvokļiem, nepieiciešamo iekārtu uzstādīšanu un internet pakalpojumu nodrošināšanu. Visas telekomunikāciju iekārtaas atbilsts LR normatīviem.

Daži vārdi no EDAN valdes

EDAN misija ir piedāvāt Latvijas mājsaimniecībām augstākās kvalitātes izklaidi, tai skaitā piekļuvi ātrgaitas internetam par visizdevīgāko cenu. Klients ir centrālā persona mūsu uzņēmumā. Mūsu pakalpojumi, produkti un darbs ir pakārtoti klientu ērtībām. Mēs esam, jo ir klients. Mūsu produktu un pakalpojumu pamatā ir izcili tehnoloģiskie risinājumi. Mēs aizvien meklējam efektīvākos veidus, kā uzlabot savu sniegumu, lai klienti aizvien būtu apmierināti. Darbinieki ir uzņēmuma lielākā vērtība, jo tieši profesionāli un kompetenti darbinieki, strādājot kā vienota un spēcīga komanda, sniedz kvalitatīvus pakalpojumus mūsu klientiem. Mēs domājam ārpus rāmjiem, esam atvērti jaunām idejām un risinājumiem – mēs uzklausām savus klientus, sekojam līdzīgi industrijas aktualitātēm un konstanti vērtējam savu darbību. Mums nav sarežģījumu, mēs redzam izaicinājumus, kurus mūsu darbinieki ir gatavi pieņemt un ar iztēles palīdzību arī pārvarēt. Mums ir drosme pieņemt lēmumus un būt pirmajiem. Mums ir drosme izmēģināt dažādus risinājumus, līdz tiek atrasts ideālais ceļš.

Eduards Gailišs, Valdes loceklis
E-pasts: eduard@edan.lv