esam tuvāk

Discovery ir veikusi Eurosport zīmolmaiņu

23.11.2015

Izmaiņas sporta kanālu Eurosport translēšanā stāsies spēkā no 13. novembra, un tās tiks pavadītas ar kampaņu sociālajos tīklos visās valstīs, kurās šīs grupas kanāli tiek translēti.

Zīmola logotipā tiks saglabāta tradicionālā zvaigzne, taču tā tiks attēlota jaunā, dinamiskākā stilā un mūsdienīgā grafikā. Televīzijas kanāls Eurosport tiks pārdēvēts par Eurosport 1, un 13. novembrī tas uzsāks savas pārraides ar saukli “Atraisi savu kaisli”.

Eurosport ģenerāldirektors Pīters Hatons atzina, ka sporta notikumu tiešraides daudziem skatītājiem stabili asociējas ar Eurosport. Kļūstot par Discovery daļu, tika forsēta kanāla izaugsme un atjaunots zīmols ar mērķi nokļūt vēl tuvāk sporta līdzjutējiem. Tika izpirktas visas ekskluzīvās tiesības vietējiem līdzjutējiem katrā tirgū, un tagad ir iespēja uzdāvināt viņiem neaizmirstamus iespaidus no visiem četriem “Grand Slam” tenisa turnīriem, visām galvenajām Eiropas futbola līgas spēlēm, interesantākajām autosporta un motosporta sacensībām, kā arī visām velosacīkstēm.

Kategorija: , , ,

Visi jaunumi...