esam tuvāk

Optiskais Internets

Optiskais internets tas ir pastāvīgs, ātrs un drošs pieslēgums tīmeklim mājā vai dzīvoklī. Optiskais internets nav tikai ērtākais veids, kā māju vai dzīvokli pieslēgt tīmeklim, tas ir pirmais solis ceļā uz ciparu pasauli, kurā sadarbojas Jūsu dators un citas elektroniskās ierīces, ļaujot Jums baudīt ciparu fotogrāfiju, mūzikas un filmu kvalitāti, kā arī spēlēt spēles, zvanīt pa videofonu un darīt vēl daudz daudz cita interesanta!


Tas ir pastāvīgs, ātrs un drošs pieslēgums tīmeklim mājā vai dzīvoklī. Mājas internets nav tikai ērtākais veids, kā māju vai dzīvokli pieslēgt tīmeklim, tas ir pirmais solis ceļā uz ciparu pasauli, kurā sadarbojas Jūsu dators un citas elektroniskās ierīces, ļaujot Jums baudīt ciparu fotogrāfiju, mūzikas un filmu kvalitāti, kā arī spēlēt spēles, zvanīt pa videofonu un darīt vēl daudz daudz cita interesanta!


Tarifi un cenas

Pieslēdzoties pie EDAN, Jūs iegūstat nevis parastu interneta savienojumu, bet gan neierobežotu un integrētu pieeju visa veida telekomunikāciju pakalpojumiem. Savukārt nākotnē šo tīklu varēs izmantot interaktīvas televīzijas pārraidēm un citu pakalpojumu saņemšanai.


Fiziskām personām līguma noformēšanas brīdī ir jauzrāda personas apliecinošus dokumentus. Juridiskām personām ir jauzrāda pilnvara ar tiesībām noslēgt līgumu. Rēķina apmaksa, kurš tiek izrakstīts pieslēguma brīdī, ir 10 dienas.

Priekšrocības

Augsta kanāla caurlaides spēja

Tie datu pārraides ātrumi, ko savos piedāvājumos norāda provaideri, piemēram, līdz 100 Mbit/sek., ir maksimālais ātrums, ko klients var sasniegt laikā, kad pārējie šī tīkla abonenti aktīvi internetu neizmanto. Ar Nākamās paaudzes tīklu EDAN klients var izmantot ātru internetu neatkarīgi no kaimiņu aktivitātēm. EDAN tīkls ļauj pārraidīt datus ar ātrumu līdz 1 Gbit/sek.

Augsta optiskās šķiedras stabilitāte

Izmantojot optisko šķiedru, kas ir speciāli izstrādāta gaismas impulsu pārraidei, interneta stabilitāte ir daudzkārt lielāka, jo optisko šķiedru neietekmē ārēji dabas faktori (negaiss, zibens u.c.).Interneta lietotājam neradīsies nekādi regulāri traucējumi, kas ir novērojami citiem interneta provaideriem noteiktos apstākļos.

Jaunā optiska tīkla struktūra

Tā kā uz katru māju iet vairāki optiskie kabeļi, līdz ar to elektroenerģijas padeves trūkums vai citas problēmas, kas saistītas ar interneta pakalpojumu darbību tuvākajā mājā, neietekmēs citus abonentus no blakus mājām, ja tie atrodas viena tīkla segmentā.

Jaunās paaudzes tīkla aprīkojums

Visi tīkla traucējumi, kas saistīti ar interneta pareizu darbību, ir ātri pamanāmi un operatīvi tiek novērsti.


Lejupielādes ātrums (download) un augšupielādes ātrums (upload) ir 20% no maksimālā pieslēguma ātrumas un lidz maksimālā pieslēguma ātruma. Minimālais garantētais interneta ātrums līdz Latvijas Interneta trafika apmaiņas punktam ir 20% no maksimālā pieslēguma ātruma.


Uzmanību! Pakalpojums ir pieejams, ja ir tehniskās ierīkošanas iespējas. Pakalpojumu ierīkojam tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Tikai jaunie EDAN klienti, piesakot pakalpojumu mājas lapā, dāvanā saņem atlaide 15 EUR vērtībā vienam rēķinam. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pakalpojumiem, cenām, līgumiem un ierīkošanas nosacījumiem, lūdzam zvanīt: EDAN klientu apkalpošanas tālrunis 67004444 vai 26818008. Visas cenas norādītas euros, ieskaitot PVN 21%.

Iesakām pieslēgt! Lielākā daļa mūsu klientu izvēlas šo tarifu.