esam tuvāk

Pieslēguma komplekti

Tās ir vēl plašākas iespējas par izdevīgāku cenu. Par vienu cenu Tu vari abonēt komplektu, ja Tev ir svarīgs ātrs un kvalitatīvs internets, vēlies baudīt televīziju un varbūt Tu plāno zvanīt no telefona, izvēlies vienu no ātrgaitas interneta pieslēgumiem komplektā ar televīziju.


Tarifi un cenas


Lejupielādes ātrums (download) un augšupielādes ātrums (upload) ir 20% no maksimālā pieslēguma ātrumas un lidz maksimālā pieslēguma ātruma. Minimālais garantētais interneta ātrums līdz Latvijas Interneta trafika apmaiņas punktam ir 20% no maksimālā pieslēguma ātruma.


Uzmanību! Pakalpojums ir pieejams, ja ir tehniskās ierīkošanas iespējas. Pakalpojumu ierīkojam tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Tikai jaunie EDAN klienti, piesakot pakalpojumu mājas lapā, dāvanā saņem atlaide 15 EUR vērtībā vienam rēķinam. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pakalpojumiem, cenām, līgumiem un ierīkošanas nosacījumiem, lūdzam zvanīt: EDAN klientu apkalpošanas tālrunis 67004444 vai 26818008. Visas cenas norādītas euros, ieskaitot PVN 21%.

Iesakām pieslēgt! Lielākā daļa mūsu klientu izvēlas šo tarifu.