esam tuvāk

Televīzija

EDAN piedāvā saviem abonentiem visplašāko digitālās kvalitātes televīzijas kanālu spektru. Sports, mūzika, ziņas, programmas par modi un skaistumu, labākās visu žanru filmas, bērnu pārraides – tā ir tikai daļa no programmām, kuras var baudīt mūsu abonenti! Pasteidzieties arī Jūs atstāt pieteikumus uz kabeļtelevīzijas pieslēgšanu. Visiem piedāvājam īpašu abonēšanas maksu, kas ir vairākkārt lētāka par mūsu monopolistu kabeļtelevīzijas cenām!

Uzmanību Televīzijas klients!

Visi TV-kanāli jau ir pieejami pilnā apmērā. Gadījumā, ja kāds no kanāliem vēl joprojām nedarbojās, lūgums veikt kanālu meklēšanu no jauna. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!


Tarifi un cenas

Uzmanību! Pakalpojums ir pieejams, ja ir tehniskās ierīkošanas iespējas. Pakalpojumu ierīkojam tikai fiziskām personām, kuras neveic komercdarbību. Tikai jaunie EDAN klienti, piesakot pakalpojumu mājas lapā, dāvanā saņem atlaide 15 EUR vērtībā vienam rēķinam. Lai saņemtu detalizētu informāciju par pakalpojumiem, cenām, līgumiem un ierīkošanas nosacījumiem, lūdzam zvanīt: EDAN klientu apkalpošanas tālrunis 67004444 vai 26818008. Visas cenas norādītas euros, ieskaitot PVN 21%.

Iesakām pieslēgt! Lielākā daļa mūsu klientu izvēlas šo tarifu.